Текущее время: 01 мар 2021, 10:05

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Страница 1 из 1283 [ Сообщений: 12825 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 1283  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ღღღОфициальный чат форумаღღღ
СообщениеДобавлено: 29 мар 2014, 14:25 
Автор этой темы
Администратор
Статус: У меня аллергия на зиму: я вся покрываюсь одеялом и постоянно сплю.

Команда форума (1)

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Дафніс і Хлоя, князь Ігор і Ярославна, Ромео і Джульєтта... Скільки історій кохання, справжніх і вигаданих, описано у світовій літературі! Та їм не поступається історія Майстра і Маргарити з роману видатного російського письменника Михайла Булгакова. Вірність, щирість, ніжність — усі ці почуття, зображені у творі, змушують хвилюватися, сумувати над долею героїв і радіти з їхніх успіхів. Однак є дещо особливе, чого немає у інших подібних творах: кохання Маргарити до Майстра неодноразово рятує його... життя? Ні, радше душевну рівновагу. Та повірте, що часом вона важливіша за життя.
Перший їх спільний порятунок: сцена зустрічі Майстра й Маргарити. Вона вривається у сюжет роману Булгакова, як весняна гроза. Майстер пригадував так: "Вона несла в руках бридкі, тривожні жовті квіти. ... Квіти дуже чітко виглядали на чорному її весняному пальті. ... Недобрий колір. (зверніть увагу: чорне та жовте - кольори трауру) Тверською йшли тисячі людей, але побачила вона лише мене одного і подивилася не те що бентежно, а якось навіть болісно. І мене вразила не так її врода, як надзвичайна, ніким не бачена самотність в очах!". Від цієї миті вже ніхто з читачів не залишиться байдужим до загадкового і прекрасного булгаковського образу. . Розумний і талановитий Майстер боявся заговорити, бо не знав, що він може їй сказати, як утримати її, як не втратити назавжди. Але першою заговорила вона, спитавши, чи подобаються йому жовті квіти. "Ні", — відповів він. Однак саме ці бридкі жовті квіти, як привід поговорити, поєднали їх назавжди. Маргарита пояснила Майстрові, що несла в руках нелюбі їй жовті квіти лише для того, щоб Майстер нарешті Знайшов її: "Ми розмовляли так, наче були знайомі сто років... Невдовзі вона стала моєю таємною дружиною. Вона приходила щоденно, я чекав на неї з самого ранку — сідав до вікна і слухав, чи не стукне хвіртка... Ми знали, що це доля зіштовхнула нас на розі Тверської та того провулка і що створені ми одне для одного навіки...". Тюльпани врятували їх від самотності.
"Кохання вискочило перед нами, як з-під землі вискакує вбивця у провулку, й уразило нас одразу обох!" — гарячково розповідає Майстер Івану Бездомному. Це дивує головного героя, але не його кохану, яка цю зустріч сприйняла як визначену самою долею. Вона стверджує, що насправді вони кохали одне одного дуже давно, не знаючи, ніколи не бачивши, а тепер тільки зустрілися, адже так судилося. Усе життя цих людей змінюється за частку секунди — і тепер Маргарита щодня приходить до Майстра, щоб поговорити з ним, прочитати його роман, насолодитися хвилинами щастя. "Вона входила у хвіртку один раз, а калатань серця до цього я відчував не менше ніж десять", — зізнається той Бездомному. Маргарита Миколаївна була його найвірнішою Музою. Вона перечитувала написане і віщувала коханому славу, підганяла його в роботі над рукописом. Це вона стала називати його Майстром і шила для нього шапочку. Коли роман було закінчено, але його розкритикували на сторінках газет - майстер був близький до відчаю, а підтримувала коханого знову ж таки вірна Маргарита. Це був другий порятунок - від буденності, знесилення, пізніше - розпачу. І не дивно, адже той роман був і нею вистражданий. Тож коли він Кинув рукопис у вогонь, вона кинулася витягати його голими руками. Невдача з романом наче відібрала у Майстра частину душі, він почав божеволіти. "Я зненавидів цей роман, і я боюся. Я хворий. Мені страшно..." — казав Майстер. Вона відповіла: "Боже, який ти хворий. Але я порятую тебе, порятую..." Тож коли Маргарита вранці не застала вдома Майстра, вона взялася рятувати його, рятувати їхнє кохання. Вірнішої подруги, ніж Маргарита, Майстрові годі було чекати. їх поєднало небо, тож жодні земні сили не могли їх розлучити.
"Забути його, за будь-яку ціну забути! Але він не забувається, от лихо в чому", — думала Маргарита, залишившись зовсім сама. Вона не спить ночами, вірячи, що коханий повернеться до неї, прийде крізь ніч, крізь роки, крізь муки. То й не дивно, що вона, почувши про Майстра, погоджується на пропозицію незнайомця, який запрошує її на вечірку до невідомого іноземця. Ряд чудесних перетворень — чарівний крем, політ над містом, розмова з Воландом — і навіть розуміння, що вона потрапила на бал до самого Сатани, не зупиняє жінку в її пориві дізнатися хоч щось про долю коханого. Вищим же щастям для Маргарити є те, щоб "усе стало, як було" — повернулася їхня з Майстром квартирка та душевний спокій. Урешті-решт господар вечірки задовольняє її прохання. Це третій і останній рятунок.
Вищі сили бачать силу почуття героїв роману й розуміють: таке кохання не для земного існування. І Майстра, і його кохану забирають в інше, краще життя, але все-таки вдвох, як завжди нерозлучних і вірних одне одному. Той, хто любить, має розділити долю того, кого він любить, — ось вища форма любові, і вона показана в романі Михайла Булгакова. Маргарита заслужила своє щастя, врятувавши коханого. На мою думку, історія кохання Майстра і Маргарита — одна з багатьох прекрасних історій кохання, у світовій літературі.

Добро пожаловать в оф. чат нашего маленького форума. Приятного общения.

Заголовок сообщения: Re: ♡♡♡♡Официальный чат форума♡♡♡♡
СообщениеДобавлено: 02 апр 2014, 07:17 
Стал завсегдатаем

"Пасхальная охота" (1)

:clap:

Изображение

СообщениеДобавлено: 16 апр 2014, 16:38 
Хожу-гляжу

Привет всем :3

СообщениеДобавлено: 16 апр 2014, 18:29 
Автор этой темы
Администратор

Команда форума (1)

Хей, Дейм. Всё-таки вспомнила пароль?

СообщениеДобавлено: 17 апр 2014, 11:34 
Хожу-гляжу

Да^^

СообщениеДобавлено: 17 апр 2014, 19:42 
Автор этой темы
Администратор

Команда форума (1)

Ну что, есть тут где развернуться?

СообщениеДобавлено: 18 апр 2014, 16:12 
Хожу-гляжу

:mrgreen: Конечно, пока меня всё устраивает.

СообщениеДобавлено: 18 апр 2014, 16:13 
Автор этой темы
Администратор

Команда форума (1)

Ну вот и помогай нам поднять этот форум... У нас уже набор команды объявлен, не хочешь попытаться?

СообщениеДобавлено: 18 апр 2014, 17:59 
Супермодератор
Статус: Хотелось бы сейчас вести Фанфары Эллады с Немезидой Пафос или баттлы с Аидом и Фортуной, а не вот это вот всё

Команда форума (1) "За помощь" (1)

:wave:

СообщениеДобавлено: 18 апр 2014, 18:01 
Автор этой темы
Администратор

Команда форума (1)

Привет, хотя и виделись... Как дела?

Страница 1 из 1283 [ Сообщений: 12825 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 1283  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]